Na naukę i doskonalenie techniki w sportach walki i nie tylko, najlepszym miejscem jest
Centrum Sportowe Bastion - jeden z najlepszych klubów BJJ i MMA w Polsce i Europie. Na zajęcia we wszystkich kategoriach wiekowych zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Kadra trenerska Bastionu

Główny trener Bastionu Czarny Pas BJJ. Zawodnik startujący w Brazylijskim Jiu-Jitu, Submission Fighting i MMA. Wielokrotny Mistrz Polski BJJ i Submission Fighting. Zwycięzca Pucharu Polski Vale Tudo i wielu amatorskich i zawodowych walk MMA. Prowadzi treningi oraz zajmuje się sprawami organizacyjnymi.

Sławomir Szamota

Czarny pas BJJ, wielokrotny medalista zawodów BJJ, MMA, Grappling. Najlepszy Polski zawodnik MMA w kategorii 70 kg, walczący w USA, dwukrotny finalista turnieju Bellator oraz jego zwycięzca. Walczył w organizacji UFC.

Marcin Held

Instruktorka BJJ dla kobiet oraz doświadczona zawodniczka BJJ, Submission Wrestling, MMA. Wielokrotna medalistka zawodów BJJ, Submission Wrestling.

Martyna Czech

Czarny pas BJJ, doświadczony zawodnik BJJ i SW, reprezentant Polski w formule grappling. Wicemistrz Świata w formule grappling z 2010 roku. Zdobywca Mistrzostwa Europy w BJJ oraz kilkukrotnie Mistrzostwa Polski w BJJ i SW. Zwycięzca eliminacji do WorldPro w AbuDhabi.

Robert Trzcionka

Czarny pas BJJ Doświadczony instruktor z wieloletnim dośwadczeniem.

Patryk Ostrowski

Klub Bastion został założony w 1999 roku. W skład prowadzonych zajęć wchodzą: Brazylijskie Jiu-Jitsu, Submission, MMA, boks, crossfit oraz samoobrona. Szczycimy się osiągnięciami na szczeblu krajowym i europejskim. Bastion ma tytuł drużynowego mistrza Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, a nasi zawodnicy to mistrzowie Polski i Europy w BJJ, Submission Wrestling i MMA.

Zawodnicy Bastionu

Arkadiusz Kwiatkowski

Jarosław Rataj

Kerim Abzailow

Marcin Held

Martyna Czech

Piotr Borowik

Przemysław Kostarz

 1. Na terenie klubu Bastion obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych, spożywania alkoholu, zażywania środków dopingujących, żucia gumy oraz używania przedmiotów szklanych.
 2. Na sali treningowej należy przestrzegać wszystkich zaleceń i uwag instruktorów oraz dostosować się do regulaminu klubu.
 3. Udział w treningach związany jest z ryzykiem wystąpienia kontuzji. Do zajęć przystępujemy dobrowolnie i na własną odpowiedzialność.
 4. Nie krzyczymy i zachowujemy się przyzwoicie.
 5. Osoby przebywające na terenie klubu zobowiązane są okazywać wzajemną tolerancję i zrozumienie względem siebie.
 6. Zabrania się używania wulgarnego języka i agresywnych zachowań. Na sali nie wolno używać telefonów komórkowych.
 7. Na macie nie należy zostawiać butelek po napojach.
 8. Każdorazowe wejście i zejście z maty podczas treningu musi być zgłoszone instruktorowi.
 9. W treningach nie mogą brać udziału osoby z przeciwwskazaniami zdrowotnymi, w szczególności z wadami serca, kręgosłupa, ranami otwartymi i zakaźnymi chorobami skóry.
 10. Użytkowanie sali, urządzeń sportowo-rekreacyjnych i pomieszczeń sanitarnych powinno być zgodne z ich przeznaczeniem.
 11. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do zachowania porządku w szatniach, pod natryskiem, w toalecie oraz do poszanowania wyposażenia klubu.
 12. Klub nie odpowiada za pozostawione przedmioty wartościowe.
 13. Warunkiem zapisania się do klubu BASTION jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu.

Zdjęcia klubu