Zapraszamy do siłowni funkcjonalnej w
Centrum Sportowym Bastion! Organizujemy treningi grupowe i indywidualne. Do dyspozycji ćwiczących jest także strefa kardio oraz ścianka wspinaczkowa.

Trreningi organizowane na siłowni

Poranny rozruch


Zajęcia poranne poprawiające ogólną formę fizyczną i dające energię na cały dzień. Występują w różnych odmianach, rozwijających siłę, wytrzymałość oraz mobilność. Ćwiczenia należą do treningu kalistenicznego. Po więcej szczegółów zajrzyj do terminarza.

Deep Work -


Zajęcia wzmacniająco rozciągające, które obejmują również techniki rehabilitacyjne oraz techniki regulacji oddechu. Jest to połączenie treningu z relaksem. W trakcie zajęć wzmacniamy i rozciągamy mięśnie angażując cały organizm.

Trening funkcjonalny


Zajęcia przeznaczone dla osób chcących poprawić kondycję, spalić zbędne kilogramy oraz wzmocnić siłę. Różne odsłony treningu dla mniej lub bardziej zaawansowanych dostępne są w terminarzu

Rozciąganie, mobilność -


Trening koncentrujący się na rozciąganiu mięśni i poprawie mobilności stawów. Zapewnia ogólne wzmocnienie całego ciała.

BodyArt


Zajęcia wzmacniająco rozciągające, które obejmują również techniki rehabilitacyjne oraz techniki regulacji oddechu. Jest to połączenie treningu z relaksem. W trakcie zajęć wzmacniamy i rozciągamy mięśnie angażując cały organizm.

Pilates Classic -


System ćwiczeń, którego celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Pilates wzmacnia mięśne bez ich nadmiernego rozbudowania, odciąża kręgosłup, poprawia postawę, uelastycznia ciało, obniża poziom stresu oraz poprawia ogólny poziom zdrowia osób ćwiczących.

Vinyasa Power Joga


Vinyasa Power Joga jest dynamiczną formą jogi, znacznie bardziej niż inne formy, podnosi poziom odczuwanej energii, jest o wiele mocniej zorientowana na fitness i złożona z dynamicznych elementów.

Więcej o siłowni

Treningi grupowe odbywają się o stałych godzinach, dostępnych w sekcji Harmonogram. W dowolnym czasie pracy Centrum Sportowego Bastion możesz przyjść i ćwiczyć indywidualnie.

Na siłowni znajdziesz całe wymagane wyposażenie, aby móc skutecznie ćwiczyć wszystkie partie mięśni.
Dodatkowo, w pomieszczeniu obok, znajdziesz szereg maszyn, które pomogą ci trenować kondycję.

Doskonałym miejscem do ćwiczenia ogólnej sprawności jest
4-metrowa ścianka wspinaczkowa wraz z jej pobocznymi fragmentami.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA
Przyjdź sam lub ze znajomymi i spróbuj swoich sił na ściance!